Personel Değişim Programı, 22-26 Ağustos 2016
Ağustos 26, 2016
5. Ulusal Açık Erişim Konferansı
Ekim 27, 2016

ANKOS Personel Değişim Programı 2016

Ankos Personel Değişim Programı  2016’nın ardından

Bu yıl 22-26 Ağustos 2016 tarihleri arasında 5. si gerçekleştirilen ANKOS Personel Değişim Programı’na katılan kütüphaneci meslektaşlarımız ODTÜ, Hacettepe ve Atılım Üniversiteleri’nin ev sahipliğinde beş gün süren sunumlara katılım göstermişlerdir.

Programın ilk iki günü ODTÜ’de tamamlandıktan sonra 3. gününde ODTÜ’den de katılım sağlanarak Hacettepe Üniversitesi’nde programa devam edilmiştir. Aynı günün akşamında programa dâhil olan kütüphaneciler ile ODTÜ, Hacettepe ve Atılım Üniversitesi’nden kütüphaneciler akşam yemeği organizasyonunda bir araya gelmişlerdir.

ANKOS Personel Değişimi Programı’nın Hacettepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 4. günü öğleden önceki toplantısına değişim programına katılan kütüphaneciler, ODTÜ ve Hacettepe Üniversitesi Kütüphaneleri yönetici ve kütüphanecileri ile Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğretim üyeleri de katılmışlardır.

Programın son gününde ise Atılım Üniversitesi’nde tüm meslektaşlara açık bir toplantıda katılımcıların sunumları dinlenmiştir.

Programa emeği geçen ev sahibi kurumlara ve ANKOS İşbirliği Grubuna bir kez daha teşekkür ediyor, seneye yeni katılımcılarla ve yeni ev sahipleriyle 6. kez Değişim programını gerçekleştirmeyi temenni ediyoruz.