Değerli Meslektaşlarımız,
ANKOS Akademi Çalışma Grubu işbirliği ile Sayın Emre Hasan AKBAYRAK’ın moderatörlüğünde ANKOS Yönetim Kurulu Üyesi ve Doğuş Üniversitesi Kütüphanesi Müdürü Sayın Onur BUĞAN, Başkent Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Sayın Nermin GÜL, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Sayın Necati GÖK, Çağlayan Kitabevi’nden Sayın Tan ÇAĞLAYAN, IGI Global’den Sayın Sinan TAN ve Türkiye Klinikleri’nden Sayın Ayşe AKGÜL’ün konuşmacı olarak katılacağı “Pandemi Sonrası Üniversite Kütüphanelerinin Geleceği VI” adlı panel 22 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 14:00’te gerçekleşecektir.
Webinar video kaydı için TIKLAYINIZ
Saygılarımızla,
ANKOS Akademi