ANKOS Personel Değişim Programları 2012 yılından bu yana devam etmektedir. Bu program, ANKOS’un sadece elektronik kaynaklar alanında bir pazarlık yürütücü olmamasının ve Türk üniversite kütüphaneciliğini ve kütüphanecilerini bilgi ve tecrübe paylaşımı konularında desteklemeyi ve yakınlaştırmayı da misyon edinmesinin bir uzantısıdır.

Program hakkında daha fazla bilgi için Program Hakkında sayfasına bakabilirsiniz


e-Sertifika: Program katılımcılarına benzersiz olarak numaralandırılmış, ANKOS web sitesinden onaylanabilir online sertifika verilecektir.

Başvuru Formu:

Program  başvuru formu  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekVnqMJRDfh7VYpz-HcOzb5xYIGust9d2cNGWNQiKRsDv5tA/viewform  adresinde yer almaktadır.

Tarihler

20-24 Aralık 2021

Taslak program

Duyurulacak

Katılımcı kurumlar

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ,
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi,
Çağ Üniversitesi,
Mersin Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi

Konaklama durumu

Programa  katılacak meslektaşlarımızın konaklama seçenekleri için çalışmalar devam etmektedir.  Günlük konaklama bedelinin katılımcıların kurumlarından alacakları günlük harcırahın üzerinde olması durumunda ANKOS Derneği tarafından belirli miktarda  destek saglanacaktır.  APDP 2021  katılımcılarının konaklayacakları yer ile ev sahibi kurumlar arasındaki ulaşımları, ANKOS Derneği tarafından anlaşmalı servis ile sağlanacaktır.